Silver Side Hotel Çorlu

Silver Side Hotel Çorlu, 150 kişilik restorantı ile hizmet vermektedir. Otelde 211 oda, 442 yatak kapasitesi mevcuttur.8 adet toplantı salonu bulunan otelde konaklamalı veya konaklamasız toplantı  hizmetleri verebilebilmektedir. Otelde ayrıca kışın balo salonunda yazın havuz başında nişan, nikah, düğün organizasyonlarınızı yapılabilmektedir. Otel restorantı dünya mutfaklarına yer vermktedir. Fitness Center’imizde spor yapabilir, Sauna, Türk Hamamı ve ısıtılmış kapalı havuzda veya açık havuzda günün yorgunluğundan kurtulabilirsiniz.

Tekirdağ Karayolu Ulaşımı;

İstanbul’a özel araçla sadece 2 saat mesafede olan Tekirdağ’a karayolu ulaşımı son derece rahat ve kolaydır. Ayrıca Türkiye’nin her noktasından İstanbul aktarmalı olarak otobüs seferleri ile Tekirdağ’a ulaşım da mümkün.

  • İstanbul – Tekirdağ arası yaklaşık 150 kilometre ve 2 saat.
  • Ankara – Tekirdağ arası yaklaşık 590 kilometre ve 6 saat 30 dakika.
  • İzmir – Tekirdağ arası yaklaşık 420 kilometre ve 6 saat.
  • Bursa – Tekirdağ arası yaklaşık 320 kilometre ve 4 saat.
  • Erzurum – Tekirdağ arası yaklaşık 1400 kilometre ve 15 saat 30 dakika.
  • Van – Tekirdağ arası yaklaşık 1800 kilometre ve 21 saat.
  • Trabzon – Tekirdağ arası yaklaşık 1300 kilometre ve 15 saat.

Sıkça Sorulan Sorular

Rezervasyon

Aradığım otel için özel kriterler / gereksinimler tanımlayabilir miyim? Evet. Bölge, giriş-çıkış tarihleri, kişi sayısı vb. diğer bilgileri girerek istediğiniz filtrelemeyi yapabilirsiniz. Gelen liste, verdiğiniz kriterlere uygun otelleri içerecektir. Burada otelin yıldız sayısı, uygun oda tipleri ve ücretleri gibi gerekli bilgileri bulabilirsiniz.
 

Sadece müsait otelleri nasıl görebilirim?

Seçim için girdiğiniz bilgilerden sonra gelen liste sadece müsait otelleri içerecektir.
 

Telefon veya e-mail’le ile rezervasyon yapabilir miyim?

Evet, mesai saatleri içinde Canlı Destek hattımızı arayarak yardım alabilirsiniz. Rezervasyonunuzu e-mail’le yapmanız durumunda Müşteri Hizmetleri yetkililerimiz talebinizin alınmasından itibaren en geç 1 iş günü içerisinde size ulaşacaktır.