Erken rezervasyon

Erken rezervasyon sayesinde sizler de en iyi otellerde oldukça uygun fiyatlara tatilinizi yapabilirsiniz. Sadece tatil planınızı daha erken yaparak erkenden kalacağınız otelde yer ayırtmanız bunun için yeterli olacaktır. Öncelikli olarak yaz mevsimin yaklaşması ile birlikte artık herkesi bir tatil planı sıkıntısı sarmaktadır.

Erken rezervasyon yaptırdığınız da veya son dakika aynı otelde tatil yapmaya karar verdiğinizde aradaki fiyat farkına gerçekten şaşırabilirsiniz. Çünkü rezervasyon seçeneğinin en büyük faydalarından birisi de fiyat olarak tatil ücretini neredeyse sizlere yarı yarıya sunmasıdır.

Bu ve buna benzer her türlü erken rezervasyonu fırsatlarından faydalanmak için ise güvenilir adreslerden otel seçiminizi yapmalısınız. İşte tam da bu tecrübesi ile ön plana çıkan kesif.com sitesi akla gelmektedir. Kesfet.com aracılığı ile yaptıracağınız rezervasyon sayesinde birkaç ay öncesinden yaptırmış olduğunuz tatil planınızda her hangi bir değişiklik bile olsa güvenli tatil yapmanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Erken Rezervasyon Sayesinde yüksek yaz ayları fiyatlarından etkilenmeden herkes tatil yapabilme imkanı bulmaktadır. Bu sistemi şöyle açıklayabiliriz; Türkiye’de otellerde dinamik fiyatlama sistemi kullanılmaktadır. Yani otellerin doluluk oranları arttıkça fiyatları da artabilmektedir. Erken Rezervasyon döneminde hem sezon taban fiyatları kullanılmakta hem de bu taban fiyatlar üzerinden %50 ile %15 arasında ilave indirimler verilmektedir.

Yaz döneminde yapacağınız tatiliniz için daha bahar aylarında plan yapıyorsanız ve buna göre de bir bütçe ayırmaya başlıyorsanız kesinlikle otel seçiminizi son dakikaya bırakmadan daha ucuz bir tatil yapacağınızı unutmayın. Beğendiğiniz ve kalmak istediğiniz otelde sadece daha erken rezervasyon yaptırarak yarı yarıya indirimli bir tatil yapabilirsiniz. Sitemiz aracılığı ile güvenli rezervasyon ve aynı zamanda iade garantisi gibi hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.